Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Гарантувати платникам якісні знання

03.11.2017 -

Саме під таким девізом пройшов семінар для платників податків Генічеської ОДПІ, який відбувся вчора за участі заступника начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Наталії Невдах та провідних фахівців фіскальної служби області. Учасниками семінару стали 52 платника податків із Генічеського, Новотроїцького, Нижньосірогозського та Іванівського районів нашої області.

Тематика заходу була зорієнтована на юридичних осіб - суб’єктів господарювання, а також фермерів та сільгосптоваровиробників, які проводять свою діяльність на території цих районів, та в умовах проведення децентралізації територіальних громад мають отримувати доступну та якісну інформацію про останні зміни діючого податкового законодавства.

Відтак, значна увага на семінарі була акцентована на питаннях справляння місцевих податків і зборів, плати за землю та орендовані земельні ділянки, податку на майно, відмінне від земельної ділянки, а також туристичного збору. Не залишилось поза увагою лекторів і проблемне питання роботи системи моніторингу відповідності податкових накладних критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення їх реєстрації в ЄРПН. Доволі насиченою практичними прикладами та коментарями стала інформація про використання у підприємницькій діяльності РРО та приклади типових порушень кассової дисципліни під час проведення готівкових розрахунків.  

Понад дві години тривало спілкування, однак його учасникам було замало навіть цього часу. Адже кожен платник податків мав можливість отримати індивідуальні консультації особисто від начальників та провідних спеціалістів фіскальної служби області за напрямками роботи. І це є той крок назустріч платникам, коли фіскали гарантують надання якісних знань. Спочатку навчити, а потім запитати - формула цілком справедлива у стосунках “фіскали-платники податків”.

Фотоматеріали по темі

/
  • Гарантувати платникам якісні знання