Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На фініші декларування перемагають херсонські аграрії

30.04.2014

Станом на 25 квітня поточного року від громадян Херсонщини до органів Міндоходів області надійшло 20,8 тис. декларацій про майновий стан і доходи, отримані протягом минулого року.

З них 18,8 тис. декларацій, або 90% від загальної кількості надали  мешканці сільської місцевості нашої області. Херсонські аграрії задекларували дохід від продажу сільськогосподарської продукції в сумі 31 млн.грн., що перевищує минулорічний рівень у 1,5 рази. А бюджети місцевих громад додатково отримають 4,6 млн.грн.

За словами заступника начальника ГУ Міндоходів у Херсонській області Валерія Шмурянова, така активність громадян Херсонщини підтверджує  зростання рівня свідомості до добровільного процесу чесно декларувати доходи та є показником справжньої економічної зрілості суспільства та кожного громадянина.

Більш детальну інформацію та консультації по заповненню Декларації можна отримати в Центрах обслуговування платників податків територіальних органів ГУ Міндоходів у Херсонській області за місцем Вашої реєстрації.

Чекаємо  на Вас до 1 травня 2014 року.