Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До Всеукраїнської тематичної акції «День відкритого декларування» долучився кожен податківець Берислава

09.04.2014

В рамках Всеукраїнської тематичної акції «День відкритого декларування», податківці Бериславського відділення Новокаховської ОДПІ 8 квітня провели кампанію по розповсюдженню буклету «Я декларую свої доходи тобі, Україно! та брошури «Декларування доходів громадян» серед мешканців району.

В цей день усі податківці були залучені до проведення акції. Кожному відвідувачу відділення спеціалісти вручали друковану продукцію та дякували за своєчасно сплачені податки та свідомий крок у декларуванні доходів, надавали роз’яснення.

Також, до акції долучилися і волонтери. Сьогодні – це члени первинної організації місцевого осередку пенсіонерів Бериславського району, а ще учора - податківці. Із особливим ставленням вони зверталися до перехожих міста Берислава з роз’ясненнями про декларування доходів громадян. Виявився дуже приємний факт – усі, хто взяв участь в акції, знає про деклараційну кампанію, або чув про неї. Навіть, зустрілися і такі, яким вже доводилося декларувати власні доходи та сплачували податок на користь України!