Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Про «податкову абетку» для головних бухгалтерів підприємств

30.01.2018 -

 Йшлося сьогодні під час проведення спеціалізованого безкоштовного семінару - практикуму для платників податків Херсонщини, який зазвичай проводиться фахівцями Головного управління ДФС у Херсонській області у приміщенні Дніпровської районної у м. Херсоні ради двічі на місяць.

На цей раз вперше та спеціально для бухгалтерів та керівників підприємств та установ області його провели провідні спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області. У заході прийняли участь 67 представників підприємницької бізнес-спільноти нашої області.

Захід вирізняло невимушене спілкування платників та фіскалів області у форматі «запитання - відповіді», яке дозволило учасникам на практичних прикладах освоїти особливості складання та подання річної звітності, ознайомитися із нововведеннями податкового законодавства з ПДВ та податку на прибуток, порядком складання декларації з податку на прибуток за 2017 рік, а також новаціями у справлянні місцевих податків та зборів для юридичних осіб. Важливою стала інформація про кампанію декларування доходів громадян, яка стартувала з 01 січня 2018 року, та можливість отримання корисної інформації (зразки декларації, інформаційні матеріали) із субсайту територіальних органів ДФС у Херсонській області.

Семінар відбувся у формі конструктивного діалогу. Усі слухачі отримали  контактні телефони фіскалів - адміністраторів для спілкування та практичних консультацій - порад у своїй щоденній роботі під час застосування норм діючого податкового законодавства.

Проведення наступного семінару для приватних підприємців - суб’єктів малого та середнього бізнесу за участю спеціалістів Головного управління ДФС у Херсонській області заплановано на 08 лютого 2018 року. Місце проведення: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, актова зала Дніпровської районної у м. Херсоні ради. За інформацією щодо участі у семінарі звертайтеся за телефонами: 42-76-20 та 42-76-15. Відвідуйте семінари фіскальної служби області - працюйте у 2018 році без податкових помилок!

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

 

Фотоматеріали по темі

/
  •  Про «податкову абетку» для головних бухгалтерів підприємств