Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Критика щодо незаконної торгівлі з Кримом

03.08.2015

Джерело:

Інтернет-агенство «Укринформ», 01.08.2015

http://www.ukrinform.ua/ukr/news/2080678

Бюджет України втратив 100 млн грн через посадовців, які "кришували" незаконну торгівлю з Кримом - прокурор Херсонщини (Укринформ)

Бюджет України втратив щонайменше 100 млн гривень через посадовців, які "кришували" незаконне переміщення товарів з материкової України до анексованого Росією Криму.

Про це поінформував на прес-конференції в обласній прокуратурі прокурор Херсонської області Сергій Ромась, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Зовсім недавно виявлено низку підприємств з ознаками фіктивності, які за сприяння певних посадових осіб одержали акредитацію на Херсонській митниці та використовувались для переміщення товарів на тимчасово окуповану територію Автономної Республіки Крим. Протягом 2014-2015 років зазначені підприємства експортували в Крим товарів на загальну суму 391 млн гривень, при цьому сплатили до бюджету фактично лише 200 тис. гривень. А за попередніми підрахунками, обов'язкові платежі до бюджету повинні були становити тут мінімум 100 млн гривень", - розповів Ромась.

Він також заявив, що у 2015 році правоохоронцями області вже виявлено 8 злочинів, вчинених співробітниками митниці.

 

Позиція ДФС:

        Відповідно до вимог наказу Міндоходів України 19.12.2014р. №362 «Про затвердження Алгоритму реагування на критичну інформацію з питань діяльності територіальних органів ДФС у ЗМІ» на ім’я начальника ГУ ДФС у Херсонській області Лазарєва В.О. підготовлена службова записка від 04.08..2015 № 97/21-22-06-14 із викладенням інформації про критичну публікацію «Бюджет України втратив 100 млн грн через посадовців, які "кришували" незаконну торгівлю з Кримом - прокурор Херсонщини  Інтернет-агенство «Укринформ», 01.08.2015.

У поточному році, станом на 01.08.15 співробітниками ВВБ ГУ ДФС у Херсонській області проведено 26 службових перевірок за інформацією щодо порушення працівниками Херсонської митниці ДФС вимог чинного законодавства. У 14 випадках інформація знайшла своє підтвердження (частково підтвердилась), за результатами вжитих заходів направлених на усунення виявлених недоліків до 8 працівників Херсонської митниці ДФС застосовано дисциплінарні заходи реагування (притягнуто до дисциплінарної відповідальності, позбавлено премії, тощо), 2 особам винесено офіційні застереження щодо недопущення протиправної поведінки в подальшому.

З початку року, за інформацією ВВБ ГУ ДФС у Херсонській області щодо скоєння працівниками Херсонської митниці злочинів, розпочато 3 кримінальних провадження. Одне, за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабарництво).