Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Головне управління ДФС у Херсонській області повідомляє

13.07.2015

Головне управління ДФС у Херсонській області повідомляє про реагування на критичну інформацію.

Джерело:

Інтернет-видання «Постфактум», 07.07.2015

http://www.postfactum.ks.ua/2015/07/07/журналист-рассказал.html

Журналист рассказал о взятках на херсонско-крымской границе

Взятки на херсонско-крымской границе берут в гривнах. По одной информации, фуры якобы «стригут» только украинские таможенники – 5 тысяч долларов машину. Другой источник сообщает, что украинские таможенники берут по минимуму, так как официального запрета для ввоз продуктов в Крым у них нет. Об этом на своей странице в «Фейсбук» написал известный украинский журналист Осман Пашаев. По его словам, зарабатывает, якобы, российская сторона.  «Фуру украинцы облагают по тарифу 5 тысяч гривен за грузовик, россияне – 50-70 тысяч гривен. Пиво не пропускают вообще, самые крупные взятки за кондитерку.

Продовольственная блокада ни к чему не приведет, так как российского товара полно, весь вопрос в цене. Молочная продукция с украинской стороны дешевле и крымским торговцам просто выгоднее ею торговать – наценка на нее выше. Ассортимент российских производителей разнообразнее, но предпочтение украинской – вкуснее. Ввоз мяса – отдельная тема. Это регулируется Россельхознадзором. Разрешение на временный ввоз якобы выдает лично Аксенов. На полгода кэшем нужно занести миллион рублей. Челноки, которые ездят за товаром в Одессу, платят украинской таможне 400 гривен за сумку, российская сторона часто тормозит, приходится через буферную зону завозить по одной сумке», – подытожил Осман Пашаев.


Позиція ДФС

Відповідно до вимог наказу Міндоходів України 19.12.2014р. №362 «Про затвердження Алгоритму реагування на критичну інформацію з питань діяльності територіальних органів ДФС у ЗМІ» на ім’я начальника ГУ ДФС у Херсонській області Лазарєва В.О. підготовлена службова записка від 09.07.2015 №77/21-22-06-14 із викладенням інформації про критичну публікацію в Інтернет- виданні «Постфактум», опублікованого 07.07.2015 року.

За інформацією відділу власної безпеки ГУ ДФС у Херсонській  області,  з початку року проведено 25 службових перевірок щодо можливих правопорушень з боку працівників Херсонської митниці. За їх результатами у 13 випадках інформація підтвердилась, або знайшла своє часткове підтвердження, до 8 осіб застосовано заходи реагування (оголошено догани, позбавлено премії), матеріали 5 службових перевірок спрямовано до прокуратури Херсонської області.

       Також,  за інформацією ВВБ ГУ ДФС у Херсонській області щодо скоєння злочинів працівниками Херсонської митниці  розпочато 2 кримінальних провадження. Одне, за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України (хабарництво).

За інформацією Херсонської митниці ДФС, вантажі, які направляються до Вільної економічної зони Крим переміщуються виключно за вантажними митним деклараціями, митне оформлення на виїзд з материкової частини України здійснюється на всіх митних постах  митниці ДФС.. Жодної плати за експортні вантажі органами ДФС не стягуються, крім випадків передбачених законодавством (вивезення насіння соняшника, льону та інші). На теперішній час з тимчасово окупованою територією АР Крим відсутнє будь-яке пасажирське сполучення,  автобусним так і залізничним транспортом. Через адміністративний кордон переміщуються в пішому порядку фізичні особи виключно з особистими речами, в нормах визначених законодавством України.