Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Фіскали Херсонщини говорили про реформування банкрутства

27.05.2019 -

24 травня п.р. на запрошення Господарського суду Херсонської області та Головного територіального управління юстиції у Херсонській області начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим та керівники структурних підрозділів фіскальної служби області брали участь у проведенні Всеукраїнського круглого столу на тему: «Реформа законодавства про банкрутство: формування належної судової практики». До заходу долучилося 60 осіб з різних областей України, представники господарських судів Миколаївської та Одеської областей, Прокуратури Херсонської області, а також  арбітражні керуючі, адвокати та приватні виконавці.

Цікавим стало проведення розширеної дискусії за темами: правовий статус кредиторів за положеннями Кодексу України з процедур банкрутства та практика покладання субсидіарної відповідальності учасників (засновників) та інших осіб за доведення боржника до банкрутства. Представники фіскальної служба області розповіли про певні результати та практичні напрацювання з цих напрямків роботи. Особливу увагу учасники заходу зосередили на питаннях визнання недійсними угод боржника як механізму залучення (повернення) активів боржника до ліквідаційної маси; доказування вини третіх осіб у доведенні до банкрутства та виконання судових рішень про визнання недійсними угод та субсидіарного боргу.

Сучасного та конструктивного формату заходу додав встановлений скайп-зв'язок із суддями та секретарем палати для розгляду справ про банкрутство Верховного суду України, які додали нової інформації учасникам.

По закінченню роботи Всеукраїнського круглого столу «Реформа законодавства про банкрутство: формування належної судової практики» відбулося узагальнення  підсумків роботи та вручення сертифікатів.

 https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини говорили про реформування банкрутства