Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У День вишиванки фіскали відкрили двері студентам

16.05.2019 -

Традиційно в цей день трудовий колектив Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, колеги усіх об’єднаних районних податкових інспекцій та їх відділень та Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі прийшли на роботу у самому впізнаваному елементі українського костюма – у вишиванці.
           Цього разу святкового настрою фіскалам додала цікава зустріч із студентами та викладачами Херсонського державного університету гуманітарних наук за спеціалізацією «Медіалінгвістика» та «Документознавство», які завітали до обласної служби на День відкритих дверей.

Під час спілкування з начальником фіскальної служби області Ігорем Климом майбутні платники дізналися про етапи створення податкової служби, ознайомилися з функціями та повноваженнями спеціалістів фіскальної служби області, почули інформацію про діючі електронні сервіси та перспективи розвитку Державної податкової служби України.

Не менш цікавою стала інформація про конкретні приклади та результати роботи працівників податкової міліції, які стоять на варті економічної безпеки держави.

Студенти почули багато корисної інформації про можливість працевлаштування випускників ВНЗ у податковій службі, вимоги до претендентів на державну службу щодо їх професійної компетентності та особистих якостей та порядок проведення конкурсного відбору.

Наприкінці зустрічі начальник фіскальної служби області Ігор Клим побажав молоді наполегливо отримувати теоретичні знання, які у подальшому успішно застосовувати у практичній діяльності, та запросив випробувати свої знання та навички під час конкурсних відборів на вакантні посади державних службовців у податковій службі Херсонщини.

Також очільник відомства відзначив, що День вишиванки - це свято національної єдності, а сама вишиванка - символ боротьби за незалежність, символ нескореності, української ідентичності та незламності духу, оберіг надії та любові! Тож пишаємося, що ми – українці!