Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Розвиток акцизних бізнесменів стимулює підтримка та допомога

15.05.2019 -

Сьогодні для обговорення питань практичного застосування та впровадження нововведень законодавства акцизного податку у прес-центрі Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у форматі засідання «круглого» столу зібралися керівники суб’єктів господарювання та головні бухгалтера крупних оптових підприємств торгівлі та представники виробників пива нашої області.

 У вступній промові начальник відомства області Ігор Клим акцентував увагу на важливості та необхідності проведення таких зустрічей з представниками «акцизної» бізнес - спільноти, які дозволять об’єднати спільні зусилля для створення однаково легальних умов ведення бізнесу для всіх суб’єктів господарювання під час проведення курортного сезону та в тісній взаємодії організувати дієву роботу по забезпеченню повних та своєчасних надходжень акцизного податку до бюджету.

Учасникам заходу розповіли про очікувані новації по реєстрації в системі електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП) всіх акцизних складів, необхідності встановлення та реєстрації витратомірів-лічильників і рівнемірів-лічильників рівня пального у резервуарах. Важливою стала інформація щодо проведення інвентаризації обсягів залишків спирту етилового за участі представників фіскального відомства.

Під час спілкування платникам нагадали, що ключовим напрямком роботи під час курортного сезону залишається питання продажу пива, алкогольних напоїв, тютюнових виробів без наявності ліцензії та у невизначених для цього місцях торгівлі. Під особливою увагою контролюючих органів перебуватиме підприємницька діяльність суб’єктів господарювання без застосування реєстраторів розрахункових операцій, надання послуг таксі, водних атракціонів і проведення інших розважальних заходів, легалізація найманої праці та підприємницької діяльності.

Учасники зустрічі отримали багато цікавої та потрібної інформації про нововведення податкового законодавства, яка допоможе підприємцям впевнено долати бурхливі хвилі трудових буднів курортного сезону. 

Детальніше про проведення інформаційно-просвітницької акції дивіться у сюжеті журналіста інтернет-ресурсу "Український південь" Нелі Полешко за посиланням: http://kherson.sfs.gov.ua/media-ark/videogalereya/ofitsiyni-zahodi/5325.html

https://www.facebook.com/sfs.kherson/videos/1404957679645433/

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Розвиток акцизних бізнесменів стимулює підтримка та допомога