Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Декларування доходів – це повага до країни та земляків

18.04.2019 -

Сьогодні у Центрі обслуговування платників Херсонського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбулася інформаційно-просвітницька акція «Херсонщину будуйте - доходи декларуйте!», в якій брав участь народний депутат та відомий херсонець Олександр Співаковський.

У черговий раз своїм особистим прикладом освітянин та науковець із  досвідом інтелектуального підприємництва публічно задекларував минулорічні статки та закликав херсонців до високої культури сплати податків та виконання конституційного обов’язку перед державою.

На Херсонщині цьогорічну кампанію декларування підтримали 18 715 громадян області, які вже  подали декларації про майновий стан і доходи,  задекларували 487 млн. грн. доходів та визначили до сплати 23,5 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2,7 млн. грн. військового збору. Про це під час заходу повідомила заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Наталія Невдах.

Час декларування минулорічних статків спливає – 02 травня 2019 року!

 Детальні консультації та безкоштовні бланки декларацій можна отримати за місцем реєстрації у спеціалістів Центрів обслуговування платників по всій Херсонській  області.

Інформація про проведення заходу у відеосюжеті журналістів інформаційного ресурсу «Український південь» за посиланням:

http://kherson.sfs.gov.ua/media-ark/videogalereya/ofitsiyni-zahodi/5279.html

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Декларування доходів – це повага до країни та земляків