Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Білозерському районі фіскали провели «Податковий день»

30.01.2019 -

Вчора, фіскали області провели насичений подіями та інформаційними заходами «Податковий день» у Білозерському району, який відбувся у форматі круглого столу для керівників органів місцевого самоврядування, семінару для платників податків і ділових діалогів із представниками аграрного бізнесу аграріїв району. 

Під час принципової та конструктивної розмови начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим зазначив, що основною складовою місцевих бюджетів залишається податок з доходів фізичних осіб, який у районі складає понад 67 відс. загальних надходжень. Торік платники податків Білозерської інспекції спрямували до місцевого бюджету 117,9 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. А це майже на 20 відс. або 19 млн. грн. більше ніж торік. Серед резервів дохідної частини місцевих бюджетів: легалізація підприємницької діяльності та найманих працівників, реєстрація платників за місцем ведення підприємницької діяльності, а також активна спільна робота щодо проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих протягом минулого року. Очільник фіскальної служби області окремо наголосив, що місцеві громади стали спроможними перебрати на себе більшість повноважень та мають належним чином використовувати фінансові ресурси, нести відповідальність за свої дії чи бездіяльність перед громадами та державою.

Під час заходу податківці на практичних прикладах детально розкрили сільським головам резерви фінансової спроможності місцевих громад для активного залучення платників до сплати місцевих податків та зборів. А саме: плати за землю, доходів від надання в оренду земельних паїв та легалізації доходів та трудової зайнятості в кожному районі. Не залишили без уваги питання сплати акцизного податку та реєстрації РРО за місцем здійснення підприємницької діяльності.

Змістовними та цікавими стали ділові діалоги з представниками Агрофірми «Білозерський», ПП «Криниця», СВК «Зоря Моторного», ФГ «Дністер», ФГ «Сад», ФГ «Таврія», які обговорили  питання ведення сільськогосподарської діяльності з урахуванням новозмін податкового законодавства. Жваве обговорення викликало упорядкування нормативної грошової оцінки земель, яка суттєво впливає на рішення органів місцевого самоврядування під час визначення ставок по платі за землю.

Завершенням податкового дня стало проведення кущового семінару для бухгалтерів та приватних підприємців з оглядом новозмін - 2019 в оподаткуванні діяльності суб’єктів господарювання. Учасники заходу отримали індивідуальні консультації, багато корисної інформації та презентаційні матеріали від представника журналу «Вісник.Офіційно про податки».

Фотоматеріали