Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Митницею ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі проведено робочу зустріч з митними брокерами

26.12.2018

Днями в Митниці ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі, проведено робочу зустріч за участю посадових осіб митниці та представників підприємств, які здійснюють декларування транспортних засобів фізичних осіб за договорами про надання послуг митного брокера.

На зустрічі були розглянуті проблемні питання, які виникають при митному оформленні транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України при застосуванні норм законів України від 08.11.2018 №2611 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» та №2612 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України».

Також, обговорювався тимчасовий порядок виконання митних формальностей під час здійснення митного оформлення транспортних засобів для їх вільного обігу на митній території України та внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1388 і від 4 червня 2007 р. № 795, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 12.12.2018 №1077.

Наприкінці зустрічі було вирішено, що співробітники підрозділів  митного оформлення, в рамках чинного законодавства,  будуть взаємодіяти з митними брокерами при митному оформленні бувших у використанні транспортних засобів, що ввозяться на митну територію України фізичними особами, з метою виключення безпідставної затримки у митному оформленні таких транспортних засобів та зловживань з боку митних брокерів.