Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Херсонщини визначили кращу новорічну листівку

30.11.2018 -

Щойно в Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відбулося урочисте нагородження фіналістів I етапу конкурсу «Новорічна листівка», ініційованого Всеукраїнською професійною спілкою працівників органів ДФС.

До цьогорічного конкурсу фіскали запросили дітей членів профспілки – учнів позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів. У майстерно виконаних творах конкурсанти по-особливому, індивідуально розкрили своє розуміння відзначення у родинному колі Новорічних і Різдвяних свят, намалювали символи нового року – чарівних свинок та бажані подарунки.

За підсумками засідання журі найкращим обрані листівки під назвою «Найкращий дарунок – здорова дитина та кохання в родині». Тож її автор – Пасічніченко Анастасія стала переможницею відбіркового турніру.

Саме ця робота буде направлена до Центральної Ради Всеукраїнської професійної спілки працівників органів ДФС для участі у фіналі конкурсу. За підсумком проведення Всеукраїнського конкурсу автори кращих робіт будуть нагороджені подарунками та солодощами.

Тож вітаємо Пасічніченко Анастасію з перемогою у І етапі конкурсу, дякуємо всім конкурсантам, а також їхнім родинам, та бажаємо успіхів і перемоги учасниці наступного етапу змагань.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини визначили кращу новорічну листівку