Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Херсонщини привітали аграріїв з професійним святом

20.11.2018 -

Днями аграрії Херсонщини відзначали своє професійне свято День працівників сільського господарства, урочисті заходи та святкові концерти відбулися по всій області, до привітань справжніх майстрів своєї справи – сільськогосподарських товаровиробників долучилися і фіскали області.

Начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим особисто завітав з приємною місією на урочисті "Від зернини до хлібини" до районного центру культури та дозвілля смт Новотроїцьк.

У своїй промові Ігор Клим наголосив, що відповідно до норм Конституції України земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави. Земля відіграє неоціненну роль у житті людства, тому здавна шанують її – щедру годувальницю і невтомних трудівників – аграріїв. Саме напружена хліборобська праця була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання та добробуту.

"Вдячний кожному з вас за професіоналізм, золоті руки й невтомну працю, результатом якої – є вагомі трудові здобутки та збільшення надходжень до бюджету. Нехай природа завжди буде прихильною до вас, земля дарує свою милість, оптимізму вам, достатку, розвитку і процвітання вашому бізнесу за будь-якої погоди!" – зазначив начальник фіскального відомства регіону.

За наполегливу працю, значний внесок у наповнення бюджетів усіх рівнів та з нагоди Дня працівників сільського господарства Ігор Клим вручив Лист-подяку керівнику ТОВ "Світанок" Сергію Максименку.

Також Листи-подяки від Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з нагоди професійного свята отримали кращі сільгостоваровиробники таврійського краю – очільники ДП "Дослідне господарство "Асканійське" – Віктор Найдьонов, ТОВ "Агробізнес" – Едуард Репілевський, СВК "Зоря Моторного" – Ольга Костікова, СВК ім. Горького – Віктор Нестеренко, ДП "Дослідне господарство "Піонер" – Вячеслав Бєлов, ФГ "Юкос і К" – Віктор Колихаєв, ПСП "Південне" – Анатолій Тиндюк, ТОВ "Рубанівське" – Олександр Яровий, ТОВ "Професіонал-КС" – Микола Коноваленко.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини привітали аграріїв з професійним святом