Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чесна сплата податків бізнесом та робота у правовому полі

26.10.2018 -

Таким став підсумок робочої зустрічі начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима з херсонськими суб’єктами господарювання, які займаються торгівлею паливно-мастильних матеріалів. У засіданні також приймали участь заступник начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Наталія Невдах та провідні фахівці відомства.

На нараді розглядалися проблемні питання бізнес-спільноти, що виникають у процесі їх діяльності та негативно впливають на наповнення бюджетів усіх рівнів.

Зокрема, сторони відзначили позитивні зміни у податковому законодавстві щодо адміністрування податку на додану вартість, в тому числі блокування податкових накладних. За словами Ігоря Клима, останнім часом на Херсонщині не відстежуються податкові накладні, відповідно до яких «придбавається повітря». Це означає, що намітилися позитивні зрушення і бізнес виходить «із тіні» та працює у правовому полі.

Обговорили сторони також питання легального працевлаштування найманих працівників та рівня оплати їх праці.

Не залишили поза увагою і черговий етап реформування органів фіскальної служби, адже такі реформи проводяться аби процес оподаткування став для бізнесу максимально зручним та прозорим. Для цього удосконалюються й електронні сервіси ДФС, зокрема, Електронний кабінет, функціональність якого високо оцінили присутні представники підприємств.

Окрім цього, начальник фіскального відомства застеріг бізнесменів від провокацій податкових шахраїв, які негативно впливають на імідж служби та користуються довірливістю платників податків.

Наприкінці зустрічі присутні відзначили, що саме конструктивний діалог з бізнесом, налагодження взаємодії із суб’єктами господарювання, досягнення порозуміння з платниками податків та партнерські відносини – є запорукою збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/