Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Якісна співпраця – запорука благополуччя громад Херсонщини

25.10.2018 -

Це основний меседж виїзного засідання «круглого столу», який відбувся сьогодні у м. Бериславі в рамках інформаційно-просвітницької акції «Податковий день району» за ініціативи Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі. Основна мета заходу – збільшення фінансових ресурсів місцевих громад, адже наявність достатніх коштів є запорукою надання якісних послуг населенню, реалізації соціальних та інфраструктурних проектів, залучення інвестицій та розробки програм для всебічного покращення добробуту місцевих громад.

Захід проведено за ініціативи начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, за участі голови Бериславської районної ради Віктора Кононова, голови Бериславської районної державної адміністрації Олександра Гомона та представників органів місцевого самоврядування Бериславського, Великоолександрівського, Високопільського й Нововоронцовського районів.

На початку спілкування Ігор Клим зауважив: «Ми розуміємо, що залучити всі додаткові джерела доходів для підвищення фінансової спроможності місцевих громад на Херсонщині можливо лише завдяки конструктивному діалогу та спільній співпраці фіскальної служби, платників податків та органів місцевого самоврядування».

Тож учасники «круглого столу» вели активний діалог про деякі неузгодженості в законодавстві, що перешкоджають повністю залучити до податкового обліку платників податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та збільшити надходження від орендної плати.

Серед питань, які обговорювались, були формування бази даних про платників земельного податку, оформлення права оренди земельних ділянок, своєчасне прийняття та оприлюднення рішень про встановлення місцевих податків і зборів, легалізація найманої праці та підприємницької діяльності. Також не залишили без уваги сплату єдиного та акцизного податку.

Окремим блоком розглядались питання щодо боротьби з ухиленнями від оподаткування за схемами аутстафінгу, шляхом незаконного відкриття автозаправних станцій, торгівлі підакцизними товарами та їх виробництва без відповідних документів.

Результатом засідання стало напрацювання шляхів вирішення проблемних питань та заходів щодо подальшого співробітництва задля розвитку місцевих громад, а подібні зустрічі вирішено проводити щомісячно.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Якісна співпраця – запорука благополуччя громад Херсонщини