Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Фіскали Херсонщини привітали підприємців з професійним святом

31.08.2018 -

Сьогодні, в Херсонському обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша, відбулися урочистості з нагоди професійного свята – Дня підприємця. На запрошення Херсонської обласної державної адміністрації участь у заході приймав начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

Кращих платників регіону фіскали визначали за результатами діяльності 2017 року. Ними стали фізичні особи – підприємці з Херсонської та Новокаховської ОДПІ: Абдурахманов Р.М., Андрющенко Т.В., Глущенко О.А. та Шляжко О.М.

Вітаючи зі святом кращих представників бізнес-спільноти таврійського краю, Ігор Клим висловив вдячність за наполегливу працю, яка сприяє розвитку приватного сектору економіки, за створення нових робочих місць та реалізацію перспективних бізнес-проектів, які забезпечують надійне підґрунтя для добробуту громадян нашої області. «Для спрощення ведення бізнесу за останні роки в країні пройдено великий шлях. Реалізовано багато новацій щодо реформування податкової системи і самої служби. Лише одне залишається незмінним - ДФС завжди буде надійним партнером легально працюючого бізнесу. Тож бажаю Вам досягнення нових поставлених цілей, стабільного розвитку та процвітання Вашій справі» – зазначив начальник фіскальної служби Херсонщини.

За зразковий приклад ведення підприємницької діяльності на Херсонщині, особистий внесок у розвиток підприємництва, добропорядність у сплаті податків задля зміцнення економічного потенціалу області керівник фіскального відомства області відзначив бізнесменів подяками, приємними подарунками та квітами.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини привітали підприємців з професійним святом