Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Про «туристичні» резерви бюджетів місцевих громад Херсонщини

18.07.2018 -

Сьогодні начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим під час виступу на засіданні колегії обласної державної адміністрації детально розповів головам райдержадміністрацій та територіальних громад про наповнення місцевих бюджетів у ході проведення туристично - курортного сезону - 2018 та озвучив низку проблемних питань формування базового рівня бюджетів місцевого самоврядування на Херсонщині.

У форматі слайдової презентації начальник фіскального відомства проаналізував надходження місцевих податків та зборів за 6 місяців 2018 року, які на 21,1 відс. або 319,5 млн. грн. перевищили показники минулорічного періоду.  Надходження до бюджетів місцевих громад Херсонщини сягнули 1834,3 млн. гривень. Детально розглядалися питання збільшення надходжень акцизного та туристичного податків. Станом на 1 липня, акцизний податок з реалізації алкоголю та тютюну не сплачується до 7 місцевих бюджетів області. Зокрема, це села Бериславського району: с. Максим Горький (населення 539 осіб)  та с. Урожайне (500 осіб); Верхньорогачицького: с. Бережанка (1083 особи) та с. Ушкалка (1298 осіб); Генічеського: с. Новодмитрiвка (1161 особа) та Новотроїцького району: с. Василiвка (721 осіб) та с. Новомиколаївка (1150 мешканців). За 6 місяців поточного року надходження туристичного збору від  юридичних та фізичних осіб склали майже третину мільйона гривень або 270,0 тис.грн. та перевищують у 1,6 раза відповідний період минулого року.

Серед актуальних питань були озвучені проблеми визначення податкових агентів, уповноважених на збір та справляння туристичного податку, питання надання витягів про нормативно - грошову оцінку землі для претензійної роботи з боржниками та використання неоформлених земельних ділянок, проведення індивідуальної роботи з громадянами та суб’єктами господарювання, які надають житло в найм та мають податковий борг із плати за землю.

За ініціативи Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за особистий внесок під час виконання завдань щодо боротьби зі злочинністю у сфері оподаткування та бюджетній сфері у зоні проведення антитерористичної операції голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв відзначив подякою працівника підрозділу податкової міліції фіскальної служби полковника податкової міліції Руслана Гриценка, який з жовтня 2015 року по червень поточного року виконував обов’язки по несенню служби на контрольних пунктах в’їзду-виїзду в зоні проведення АТО.

Підсумовуючи результати проведеної роботи, очільник відомства Ігор Клим переконливо зазначив, тільки спільний контроль за надходженнями місцевих податків та зборів, встановлення рішеннями громад їх адекватних ставок, легалізація найманої праці та виплата офіційної заробітної плати відповідно вимог діючого законодавства стануть вагомими джерелами резервів для наповнення місцевих бюджетів Херсонщини.

 https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Про «туристичні» резерви бюджетів місцевих громад Херсонщини