Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Херсонщина курортна – чесний бізнес та європейський сервіс

20.06.2018 -

Такою була тема брифінгу для представників ЗМІ Херсонщини, який відбувся сьогодні у незалежному прес-клубі «Новий день», за ініціативи Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

- Спікерами заходу стали:

- начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим;

- начальника Головного управління Держпраці у Херсонській області Віталій Берлим;

- в.о. заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області Ігор Грищенко;

- представники Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Андрій Зорін та Віктор Кондаловський.

Серед важливих питань, що були розглянуті на брифінгу - проведення роботи з легалізації підприємницької діяльності та найманої праці в Херсонській області та окремо по курортних зонах регіону; встановлення порушень законодавства у галузі перевезень пасажирів та вантажів; відпрацювання закладів відпочинку, торговельних та розважальних закладів з питань надходження податків і зборів до місцевих бюджетів; відпрацювання суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на узбережжях Чорного та Азовського морів з питань надходження податків і зборів до місцевих бюджетів;

Окремо обговорили стан нарахування та сплати туристичного збору в області та окремо в Генічеському, Голопристанському, Каланчацькому і Скадовському районах, отримання суб’єктами господарської діяльності ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі підакцизними товарами та типові порушення під час їх реалізації таких товарів на узбережжях Чорного й Азовського морів.

Учасники заходу мали можливість задати запитання та отримати вичерпні відповіді безпосередньо у процесі спілкування. Започаткована ініціатива фіскальної служби області допоможе знайти новий формат співпраці з регіональними засобами масової інформації та представниками інших контролюючих органів та сприятиме економічному і соціальному розвитку регіону.

Фотоматеріали по темі

/
  • Херсонщина курортна – чесний бізнес та європейський сервіс