Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фіскали Херсонщини привітали зі святом останнього дзвоника вихованців Сиваської школи - інтернату

25.05.2018 -

Відзначати завершення навчального року - це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. В цей день до вихованців підшефної Сиваської школи-інтернату вже традиційно завітали шефи – фіскали, щоб привітати учнів зі святом, сказати напутнє слово. Цей рік не став виключенням.

На свято «Останнього дзвоника» та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей завітали перший заступник Головного управління ДФС у Херсонській області,  Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ірина Філіппова та перший заступник Головного управління ДФС у Херсонській області,  Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Дмитро Сосинович. Від трудового колективу відомства привітали сьогоднішніх випускників і учнів із закінченням навчального року.

Усім школярам побажали гарно відпочити та набратися сил для наступного навчального року, а випускникам - цінувати та примножувати надбані знання, зустрічати на життєвому шляху добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Окрім привітань, фіскали області традиційно привезли своїм маленьким друзям подарунки, канцелярські товари та солодощі.

Директор Сиваської спеціальної ЗОШ-інтернат 1-2 ступенів Галина Колько та педагогічний колектив подякували шефам за підтримку та допомогу. Завершилося свято останнім дзвоником, веселими піснями, жартівливими віршами, танцями, які учні дарували всім присутнім. 

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини привітали зі святом останнього дзвоника вихованців Сиваської школи - інтернату