Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Фіскали Херсонщини активно долучилися до Всеукраїнської акції – Дня вишиванки

17.05.2018 -

Cьогодні вся Україна відзначає День вишива́нки у вигляді всеукраїнського флешмобу «Усі в вишиванках».

До загальнонаціонального свята, яке стало традиційним весняним дійством, приєднались керівництво, фахівці Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, колективи усіх об’єднаних районних податкових інспекцій та їх відділень, співробітники Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Гарні, привабливі жінки у національному одязі, мужні чоловіки у вишиванках – у фіскальній службі панує атмосфера справжнього свята.

Вишиванка здавна була не лише традиційним одягом українців, але й своєрідним символом та оберегом від негараздів. Це скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу. Вдягаючи вишиванку, ми пропагуємо єдність України, вкотре демонструємо прагнення наших людей до свого національного самовизначення та збереження своєї споконвічної автентичності.

Учасники акції відзначили, що окрім патріотичної складової - одягати вишиванку - це бути гордими з того, що ми – українці – нація з багатою історією та глибоким корінням.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини активно долучилися до Всеукраїнської акції –  Дня вишиванки