Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскали області відкрили двері майбутнім колегам

03.11.2017 -

Сьогодні до Головного управління ДФС у Херсонській області на День відкритих дверей завітали студенти та викладачі Херсонського державного університету. Проведення таких інформаційних заходів із херсонською молоддю під девізом: «Передаємо передовий досвід, знання та традиції державних службовців майбутнім колегам», у форматі Всеукраїнського тижня права, вже стало доброю традицією для фіскалів області.

У залі засідань студентів привітав очільник фіскального відомства Ігор Клим, який ознайомив гостей з основними напрямками реорганізації та розвитку фіскальної служби області та розповів про історичні етапи створення податкової служби. У своєму виступі головний фіскал порадив студентам бути наполегливими у навчанні, намагатися стати всебічно розвиненими особистостями, як того вимагає сьогодення, та запросив студентів у подальшому на роботу до Головного управління ДФС у Херсонській області.

У незвичному форматі презентувалися відео матеріали про цікаві моменти із практичної діяльності податкових міліціонерів, які детально прокоментував перший заступник начальника ГУ ДФС у Херсонській області Дмитро Сосинович.

Із особливою зацікавленістю гості сприйняли інформацію начальника управління по роботі з персоналом ГУ ДФС у Херсонській області Олесі Кривенко, яка ознайомила молодь із перспективами працевлаштування на роботу до фіскальної служби області та порядком проходження конкурсного відбору на посади державних службовців.

Під час зустрічі студенти отримали багато необхідної інформації для започаткування власної підприємницької діяльності, дізналися про права та обов'язки кожного громадянина під час сплати податків та зборів, які гарантують  майбутнє гідне пенсійне забезпечення та інші соціальні гарантії. Молодь мала можливість поставити безліч запитань, на які отримали вичерпні відповіді від учасників зустрічі.

За словами начальника Головного управління ДФС у Херсонській області Ігоря Клима, важливість таких зустрічей очевидна. Добровільна сплата податків – це не тільки обов'язок кожного громадянина, це, насамперед,  пошана до країни, в якій ми живемо. Адже, якою буде наша країни завтра, цілковито залежить від рівня громадянської свідомості та патріотизму нинішнього підростаючого покоління. 

https://www.facebook.com/sfs.kherson/

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали області відкрили двері майбутнім колегам