Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

До Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі завітали на екскурсію учні

04.12.2019 -

Нещодавно до Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, завітали учні Херсонського навчально – виховного комплексу «Загальноосвітня школа ІІ ст. – ліцей  журналістики, економіки та правознавства».         

Учням розповіли про історію заснування Херсонської митниці, як однієї із найстаріших державних установ півдня України. Як працювала та розвивалась Херсонська митниця та митна справа  починаючи з 1779 року та по сьогоднішній день.

Також, учні завітали до музею Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, де зберігаються історичні цінності, які були вилучені співробітниками Херсонської митниці під час здійснення митного контролю.

Екскурсія є обов'язковою та необхідною складовою навчального процесу. Вона наближує до реального життя та спостереження за професійною роботою митників. Цей день був надзвичайно корисним, цікавим та пізнавальним для учнів, які мали змогу дізнатись про історичну та сучасну роль митниці у розвитку сьогоденної Держави.