Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Розпочато реорганізацію Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

02.12.2019 -

27 листопада 2019 року до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (далі - ЄДР) внесено запис щодо припинення Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, як юридичної особи, в результаті реорганізації (код ЄДРПОУ 39624611).

Наказом Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі від 27.11.2019 №444 затверджено персональний склад Комісії з реорганізації Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі.

Головою Комісії з реорганізації визначено заступника начальника - начальника управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Кравченко Володимира Миколайовича.

Відповідно, на  виконання постанови Кабінету міністрів України від 2 жовтня 2019 року № 858 «Про утворення територіальних органів Державної митної служби», 07 жовтня 2019 року зареєстровано Чорноморську митницю Держмитслужби (код ЄДРПОУ 43335608).

Виконуючим обов’язки начальника Чорноморської митниці Держмитслужби призначено Щуцького Олександра Геннадійовича.

 Нагадаємо, що 18 грудня 2018 року Кабінет Міністрів утворив Державну податкову і Державну митну служби, реорганізувавши Державну фіскальну службу шляхом поділу. 6 березня 2019 року Уряд затвердив положення про ДПС і ДМС, а 20 березня оголосив конкурс на керівників двох ДПС і ДМС. 5 липня 2019 року розпорядженням Кабміну №512-р Головою Державної митної служби призначено переможця конкурсу Нефьодова Максима Євгеновича.