Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Херсонській області ліквідовано незаконний тютюновий бізнес, орієнтований на європейські ринки

31.10.2019 -

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області, Автономної Республіки Крим та м. Севастополі спільно з ВБКОЗ УСБУ в Херсонській області зупинили  роботу незаконного тютюнового бізнесу та вилучили велику партію тютюнової сировини.

В рамках проведення операцій «Акциз – 2019», «Рубіж» та розслідування кримінального провадження за ч. 2 ст. 204 КК України під процесуальним керівництвом прокуратури Херсонської області було встановлено групу осіб, які без наявності дозвільних документів, відображення в бухгалтерському та податковому обліку і сплати податків організували на території регіону вирощування сировини різних видів тютюну. У подальшому на спеціально організованому підпільному виробництві, яке розташовано на фермі поблизу тютюнових полів, із незаконно вирощеного тютюну виготовляли фальсифіковану тютюнову сировину з використанням промислового обладнання, що забезпечує масове виробництво.

За наявною інформацією, виготовлені з цієї сировини тютюнові вироби планувалося реалізовувати через мережу Інтернет та переправляти контрабандою через кордон для подальшого продажу в країнах Євросоюзу.

На підставі ухвали суду проведено обшук вказаних нежитлових будівель та земельних ділянок, за результатами якого ліквідовано підпільне масове виробництво підакцизних товарів, вилучено та згідно ухвали Херсонського міського суду накладено арешт на тютюнову сировину в кількості понад 91 тонну вартістю майже 260 млн. грн.

Досудове слідство триває.