Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області,Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведено робочу зустріч з вперше прийнятими працівниками Митниці ДФС

25.09.2019 -

Сектором з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проведено робочу зустріч з вперше прийнятими працівниками Митниці ДФС, що стали переможцями конкурсу на заміщення вакантних посад, який відбувся на початку вересня місця поточного року.

Зазначеним працівникам Митниці ДФС наголошено на необхідності неухильного дотримання вимог антикорупційного законодавства під час виконання ними своїх посадових обов’язків.

Працівникам роз’яснено що відповідно до абзацу першого частини першої та другої статті 65 Закону України від 14 жовтня 2014 року №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – Закону) за вчинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в частині першій статті 3 Закону, притягуються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Також надано роз’яснення щодо порядку дій у разі надходження їм пропозиції щодо неправомірної вигоди або подарунка у відповідності до вимог ст. 24 Закону.

Ознайомлено з вимогами наказу Державної фіскальної служби України від 22.01.2016 року №60 «Про здійснення заходів, спрямованих на дотримання антикорупційного законодавства», розпорядженням Митниці ДФС від 14.12.2018 року №26-р «Про здійснення заходів, спрямованих на дотримання антикорупційного законодавства», якими регламентовано дії посадових осіб Митниці ДФС у разі наявності у них потенційного або реального конфлікту інтересів та наголошено на неухильному дотримані вимог Правил етичної поведінки в органах Державної фіскальної служби, затверджених наказом ДФС України від 03.04.2019 року №257.

Присутнім працівникам роздано інформаційні листівки в яких міститься інформація про те, як можна повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та відповідальність громадян за пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі.