Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі проводить профілактичні заходи

13.09.2019 -

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі   продовжує здійснювати заходи щодо запобігання та боротьби з корупційними проявами в зоні діяльності Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Так, сектором з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі 12 вересня 2019 року, з метою профілактичних заходів, здійснено виїзд до митного поста «Херсон-Аеропорт» Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під час якого працівникам «Аеропорт-Херсон», громадянам та посадовим особам митного поста було доведено інформацію про корупцію, її негативний вплив на економічну стабільність країни та авторитет державної служби.  

Зокрема, сектором з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі розроблено та розповсюджено під час зазначеного виїзду, інформаційні листівки в яких міститься інформація про те, як можна повідомити про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» та відповідальність громадян за пропозицію надання неправомірної вигоди службовій особі.

Крім того, сектором з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі заплановані виїзди до контрольно – пропускних пунктів розташованих на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим та митних постів Митниці ДФС з метою проведення профілактичних заходів щодо запобігання та боротьби з корупційними проявами в зоні діяльності Митниці ДФС.

Також наголошуємо, що у разі наявності достовірної інформації про вчинення корупційного або пов'язаного з корупцією правопорушення, посадовими особами Митниці ДФС, інформування сектору з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС можливо здійснити:

- на поштову адресу: вул. Гоголя, 13 м. Херсон, 73000;

- через поштову скриньку, розміщену в холі адміністративної  будівлі Митниці ДФС за адресою: вул. Гоголя, 13, м. Херсон;

- на електрону адресу kherson.spsvk@customs.sfs.gov.ua;

- під час особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами Митниці ДФС;

- у письмовому вигляді через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС за адресою: вул. Гоголя, 13, м. Херсон;

- засобами телефонного зв'язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС за телефоном (0552) 42-01-83. 

Рекомендується звернути увагу на те, що інформація, викладена у повідомлені про корупцію, має стосуватись конкретного працівника Митниці ДФС та містити фактичні данні про корупційне або пов’язане з корупцією правопорушення, інше порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», вчинене працівниками Митниці ДФС, які можуть бути перевірені. 

Відповідно до вимог ст. 53 Закону України «Про запобігання корупції» повідомлення про порушення вимог цього Закону може бути подане без зазначення авторства (анонімно).

Поборемо Корупцію Разом!

За матеріалами Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі