Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє

05.09.2019 -

Пріоритетом у роботі Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі є подолання усіх видів корупційних проявів, чесна та прозора кадрова політика та створення дієвої служби на засадах професійності.

У разі виявлення корупційних фактів з боку працівників Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі просимо вас негайно повідомляти про такі факти сектор з питань запобігання та виявлення корупції Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

 Повідомлення про корупцію можливо подати:

 - з використанням засобів поштового зв’язку, на адресу: вул. Гоголя, 13 м. Херсон, 73000;

- через поштову скриньку, розміщену в холі адміністративної будівлі Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, за адресою: вул. Гоголя, 13, м. Херсон;

- на електрону адресу kherson.spsvk@customs.sfs.gov.ua;

- під час особистого прийому громадян керівництвом та посадовими особами Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі;

- у письмовому вигляді через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції за адресою: вул. Гоголя, 13, м. Херсон;

- засобами телефонного зв’язку через працівників сектору з питань запобігання та виявлення корупції за телефоном (0552) 42-01-83.

Варто зазначити, що наказом Державної фіскальної служби України від 18 червня 2019 року № 475, затверджено Методичні рекомендації з питань організації роботи з повідомленнями про корупцію, внесеними викривачами, в органах Державної фіскальної служби.

Викривач це особа, яка надає допомогу в запобіганні і протидії корупції, особа, яка за наявності обґрунтованого переконання, що інформація є достовірною, повідомляє про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» іншою особою.

Основною метою викриття відповідної інформації є саме запобігання, виявлення, перешкоджання та припинення корупційного правопорушення.

Викривач повинен діяти як незацікавлений спостерігач щодо ситуації, про яку повідомляється, і потребувати захисту саме у зв’язку з повідомленням про відповідне правопорушення.

До правопорушень, пов’язаних з корупцією відносять порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, обмежень щодо одержання подарунків, порушення вимог фінансового характеру, порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, щодо нерозголошення інформації, невжиття заходів щодо протидії корупції.

Реквізитами повідомлення про корупцію можуть бути:

- прізвище, ім’я, по батькові особи, яка, імовірно, вчинила правопорушення або причетна до його вчинення, її місце роботи та посада;

- текст повідомлення, що містить конкретну інформацію про факти вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції», яка може бути перевірена та не містить припущень або опосередкованих висновків;

- прізвище, ім’я, по батькові, адреса та підпис особи, яка надіслала повідомлення , із зазначенням дати;

- у зверненні, поданому на електронні поштові скриньки, може бути вказано електронну поштову адресу, на яку викривачу може бути надіслано відповідь, або зазначено про інші засоби зв’язку з ним.

Повідомлення про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про порушення вимог цього Закону підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.