Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У Новотроїцьку вітали кращих підприємців

03.09.2019 -

Вчора  у Новотроїцькій райдержадміністрації відзначили кращих бізнесменів району. Урочистості пройшли у рамках спільного засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва та районної ради підприємців з нагоди Дня підприємця.

Вітали представників бізнесу начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, голова райдержадміністрації Наталія Солтановська, голова райради Юрій Коцегубов, начальник Новотроїцької державної податкової інспекції Генічеського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Наталія Новак, голова ради підприємців району Микола Базь, керівники державних установ, організацій районного центру.

Очільник фіскального відомства Херсонщини Ігор Клим вручив сумлінним платникам податків Новотроїцького району листи-подяки. За високу податкову культуру, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток підприємництва в області нагороди отримали Сірекан Кіракосян та Микола Кузнєцов.

Вітаючи присутніх представників бізнесу, Ігор Клим наголосив на важливості проведення конструктивного діалогу між бізнесом і владою задля соціально-економічного розвитку району та підприємництва. Така форма спілкування все більше популяризується і впроваджується для вирішення важливих для платників податків питань. Податки, сплачені бізнесом, який розвивається в межах району, є бюджетоформуючим фактором для розвитку бюджетів місцевих громад. Тому, налагодження взаємодії між платниками податків та місцевою владою – пріоритет у роботі фіскалів області.