Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Бізнес Херсонщини сплатив 274 мільйони гривень податку на прибуток

28.08.2019 -

За 7 місяців 2019 року підприємці - юридичні особи Херсонщини сплатили до Зведеного бюджету України 274 млн. грн. податку на прибуток.

З них,  до державного бюджету надійшло 88 відс. або 242 млн. грн. від загальної суми платежу. Надходження податку перевищили минулорічний показник на 17 відс. або 41 млн. гривень.

У свою чергу, місцеві бюджети нашої області отримали 32 млн. грн. податку на прибуток. Цей показник на 6 млн. грн. перевищує суму надходжень аналогічного періоду минулого року.

 Нагадаємо: платники єдиного податку ІІІ групи (юридичні особи), які перевищили у податковому (звітному) періоді обсяг доходу 5 млн. грн., до суми перевищення застосовують ставку єдиного податку у подвійному розмірі ставок, визначених п. 293.3 ПКУ, а також зобов’язані перейти на сплату інших податків і зборів, встановлених ПКУ.

Як визначено п. 293.3 ПКУ, відсоткова ставка єдиного податку для платників ІІІ групи встановлюється у розмірі:

3% доходу – у разі сплати ПДВ;

5% доходу – у разі включення ПДВ до складу єдиного податку.

Юрособи-«єдинники» після переходу на загальну систему сплачують податок на прибуток на підставі річної декларації  (як новостворені), який для них починається з дати переходу на загальну систему та закінчується 31 грудня такого року.