Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Податківці відзначили свято державності

23.08.2019 -

Сьогодні трудовий колектив Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі долучився до святкування 28-ї річниці з Дня проголошення Акту незалежності України та Дня Державного Прапора. До урочистостей долучилися не лише чинні працівники, а й ветерани податкової служби.

Українці протягом всього шляху мали відстоювати свою національну ідею та право жити на рідній землі. За роки незалежності країна змінювалася: ми виборювали право мати горде звання громадянина України, боролися з ворогом на східному кордоні, проводили реформи і змінювали владу. Незмінним залишається лише одне – волелюбність та сила духу народу, який є гарантом демократичних цінностей та змін на краще.

В урочистій атмосфері керівний склад фіскального відомства привітав колег словами вдячності за особистий внесок кожного у наповнення бюджетів усіх рівнів. Особливі вітання лунали на адресу ветеранів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, людей, які стояли на початку створення служби. Наймолодшим спеціалістам, які зростали разом із державою, побажали завжди мати наснагу гідно представляти інтереси країни та були гідними службовцями.

За сумлінну та самовіддану працю, професіоналізм та особистий внесок у розвиток фіскального відомства, а також з нагоди 28-ї річниці проголошення незалежності України 8 працівників нагородили подяками, 2 працівники відзначені грамотами профспілкового комітету. Також "Знаком пошани" нагороджено профспілкового лідера Бериславського управління фіскальної служби області.

Саме так фіскали області засвідчили своє бажання до плідної та натхненної праці заради добробуту в Україні.

Працювати сумлінно, злагоджено та неупереджено – головне завдання кожного державного службовця, який бажає жити у високорозвиненій країні. Вчасна та чесна сплата податків – запорука процвітання України.

Фотоматеріали по темі

/
  • Податківці відзначили свято державності