Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

У справі про ухилення від сплати митних платежів накладено арешт на танкер-нафтовоз вартістю 9,4 млн. гривень

19.08.2019 -

За клопотанням співробітників податкової міліції ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополі судом накладено арешт на танкер-нафтовоз митною вартістю 9,4 млн. грн., який фігурує у справі про ухилення від сплати митних платежів.

В рамках проведення операцій «Рубіж», «Бастіон» та розслідування кримінального провадження за ч.1 ст.212 КК України встановлено херсонську компанію, службові особи якої в результаті електронних торгів придбали у компанії-нерезидента танкер-нафтовоз, який був ввезений в Україну у митному режимі «переробка» задекларованою вартістю 9,4 млн.грн. на підставі вантажно-митної декларації без сплати відповідних митних платежів. Однак фігуранти, не дивлячись на те, що танкер не був розмитнений, розпочали його демонтаж на металобрухт з метою отримання незадекларованого прибутку. Внаслідок таких дій фігуранти не сплатили до бюджету ввізне мито та податок на додану вартість на загальну суму понад 881 тис. грн., що є значним розміром.

За результатами проведених заходів вказаний танкер вилучено, передано на відповідальне зберігання та забезпечено його охорону.

За клопотанням співробітників податкової міліції рішенням Херсонського апеляційного суду на вилучений танкер-нафтовоз накладено арешт.

Триває досудове розслідування.