Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

«Ринковий» рейд у Залізному Порту

16.08.2019 -

Вчора на території центрального ринку села Залізний Порт фахівці управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі та патрульні поліцейської станції Голопристанського ВП Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області продовжили проведення спільних рейдів із легалізації підприємницької діяльності та дотримання податкового законодавства на курортному узбережжі.

На місцевому ринку учасники групи перевірили підприємців, які здійснювали роздрібну торгівлю промисловими товарами та сувенірною продукцією, предметами побуту та відпочинку, овочами та фруктами без наявності дозвільних документів.

Також контролери встановили бізнесмена, який здійснював продаж алкогольних напоїв без ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Представники поліції, відповідно до вимог ст.265 КУпАП, провели опис та вилучили 1,5 тонни «безакцизних» винних виробів, які передані на експертизу та відповідальне зберігання.

За здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації порушники отримали 6 протоколів про адміністративну відповідальність за   ч. 1 ст. 164 КУпАП України із розміром адміністративного штрафу від 17000 до 34000 гривень.

У рамках проведення операції «Курорт-2019» перевірки на морських узбережжях тривають.