Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

На Херсонщині зібрали 2,3 мільйона гривень туристичного збору

05.08.2019 -

Станом на 01.08.2019 відпочивальники та туристи залишили на Херсонщині 2,3 млн. грн. туристичного збору. Це на 1,3 млн. грн. перевищує показники на відповідну дату минулого року. Таку інформацію повідомили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Лідирують місцеві громади Голопристанського району, які зібрали майже один мільйон або 974 тис. грн. туристичного збору. Не відстають курортні громади Генічеського району, які зібрали 571 тис. гривень. Відрахування податкових агентів на території курортної зони Каланчацького району – 178 тис. грн., Скадовського району – 138 ти. грн. туристичного збору.

Нагадаємо: з 1 січня 2019 року набули чинності новації щодо справляння туристичного збору. Для внутрішнього туризму ставка визначається в межах до 0,5 відс. (у 2019 р. - не більше 20,86 грн.), а для в’їзного туризму – до 5 відс. (у 2019 р. – не більше 208,65 грн.).

Адекватні ставки  туристичного збору, визначені рішеннями органів місцевого самоврядування  стануть суттєвим резервом для розвитку місцевих громад, створення сучасної інфраструктури та сервісу на курортній Херсонщині.