Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Генічеські податківці «допомагають» збирати урожай

12.07.2019 -

На цей раз податківці Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі у складі робочої групи з питань легалізації оплати праці та зайнятості населення провели активну просвітницьку роботу із власниками земельних ділянок на територіях смт.Новолексіївка та с. Новодмитрівка Генічеського району.

Податківці встановили угіддя Новоолесіївського сільгосппідприємства, на яких збирали врожай овочевих та бахчевих культур понад 50 громадян - мешканців району. З них тільки 30 працівників були офіційно працевлаштовані.

Громадяни іншої сільради орендували значні площі земельних часток (паїв) односельчан та розпочали ведення господарської діяльності, а саме вирощування зернових культур та овочів. При цьому аграрії використовували працю найманих осіб без оформлення трудових відносин.

 З метою вирішення шляхів усунення встановлених порушень в частині оподаткування доходів та оформлення використання найманої праці, зазначених осіб було запрошено до податкового органу.

За участі начальника Генічеського управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Лариси Медведєвої було розглянуто питання працевлаштування роботодавцями найманих працівників зі сплатою до відповідних бюджетів податків (внесків). Також присутнім  роз’яснили, що діяльність із вирощування та збуту сільськогосподарської продукції на площах, що перевищують 2 га, підлягає державній реєстрації.

За підсумками проведеної профілактичної бесіди роботодавець офіційно оформив трудові відносини з 16 найманими працівниками. Ще 3 громадянина виявили бажання зареєструвати власну підприємницьку діяльність.

У комплексних заходах операції «Урожай» передбачається проведення контрольних заходів за виплатою офіційної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві на всіх етапах виробництва: від посівної кампанії, обробки, збирання врожаю та реалізації сільськогосподарської продукції.

Операція «Урожай» триває.