Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Для каланчацьких платників фіскали провели «Податковий день»

12.07.2019 -

Вчора для представників органів місцевого самоврядування на базі Каланчацької державної податкової інспекції Новокаховського управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі пройшла інформаційно - просвітницька акція «Податковий день району».

У рамках заходу відбувся «круглий стіл» з представниками органів місцевого самоврядування та головами сільських і селищних рад. На початку заходу начальник фіскальної служби області Ігор Клим зауважив, що  Каланчацький район є важливим осередком аграрного та курортного бізнесу у регіоні. Такі зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування допоможуть спільно знайти резерви наповнення бюджетів громад для їх фінансової незалежності та стрімкого розвитку рекреаційних зон Херсонщини.

Представники фіскальної служби Херсонщини розповіли про основні  напрямки роботи та за допомогою слайдової презентації продемонстрували податкові резерви бюджетних надходжень. Серед них потужною і актуальною складовою є операція «Урожай», під час здійснення якої лише протягом червня до подання декларацій було залучено 147 фізичних осіб, а сплата податку на доходи фізичних осіб склала 160 тис. гривень.

Внесок платників податків Каланчацького району помітний і у надходження до зведеного бюджету за перше півріччя 2019 року. Він склав 3,1 відсотки від загальної суми і становить 66,7 млн. гривень. Місцеві бюджети отримали 40,1 млн. грн. податків та зборів. Основним джерелом наповнення місцевого бюджету залишився податок на доходи з фізичних осіб. За його рахунок до бюджету надійшло 24,4 млн. гривень.

Наступним заходом став семінар для платників податків Каланчацького району на тему «Добробут місцевих громад – вчасно сплачені податки та збори. Податок з доходів фізичних осіб та плата за землю – надійні резерви для перспектив розвитку органів місцевого самоврядування».

Завершили низку зустрічей ділові діалоги начальника ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з представниками оздоровчих закладів Каланчацького району. Під час їх проведення платники податків мали нагоду у форматі конструктивної дискусії обговорити питання офіційного працевлаштування найманих працівників, адміністрування туристичного збору, сплату відповідних податків та ЄСВ.

Фіскали області на цьому не зупиняються. Вони і надалі продовжуватимуть активну співпрацю з представниками місцевого самоврядування та підприємцями щодо залучення джерел фінансування місцевих громад Херсонщини.

Фотоматеріали по темі

/
  • Для каланчацьких платників фіскали провели «Податковий день»