Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На допомогу громадам Верхньорогачицького району прийшли фіскали

11.07.2019 -

За підсумками зустрічі з представниками органів місцевого самоврядування Верхньорогачицького району з питань легалізації підприємницької діяльності суб’єктів господарювання у форматі «Податковий день району», яку фіскали області провели наприкінці травня, спеціалісти управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів надали практичну допомогу по залученню до оподаткування платників та провели низку контрольно - перевірочних заходів.

Є конкретні результати.

Станом на 01.07.2019 платники податків Верхньорогачицького району придбали 41 ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. До місцевого бюджету району надійшло 63,3 тис. гривень акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Також спеціалісти відділу фактичних перевірок, контролю за готівковими операціями управління аудиту провели 4 фактичні перевірки суб’єктів господарювання, які здійснювали роздрібну торгівлю підакцизними товарами, на території району. За встановлені порушення в сфері готівкового обігу та обігу підакцизних товарів до порушників застосовано 60,6 тис. грн. штрафних (фінансових) санкцій.

Активна громадянська позиція представників органів місцевого самоврядування та пересічних громадян допомагає фіскалам Херсонщини відчувати зворотній зв'язок та практичну допомогу для зміцнення фінансової незалежності бюджетів місцевих громад.