Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Херсонські митники розповіли про операцію «Бастіон» суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності

13.06.2019 -

Вчора у приміщенні Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці  Крим та м. Севастополі відбулася зустріч з представниками зовнішньоекономічної діяльності та керівного складу робочої групи,  яка була створена  для організації та координації практичних заходів у рамках проведення операції «Бастіон».

Метою даної операції  є  запобігання і виявлення порушень митного та податкового законодавства, а також неухильне дотримання підлеглими вимог антикорупційного законодавства.

На зустрічі було розглянуто основні принципи операції «Бастіон», а саме: організація взаємодії між структурними підрозділами ДФС, митниць ДФС та ГУ ДФС областей з метою виявлення, попередження, припинення, документування порушень митного або податкового законодавства суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності та припинення фактів формування схемного податкового кредиту з ПДВ за рахунок документального оформлення операцій з реалізації імпортованих товарів.

В ході бесіди, керівник робочої групи Володимир Колесніков розповів, що дана операція у першу чергу направлена на боротьбу з тіньовою економікою, тому легального бізнесу це не торкнеться.

Також, він запевнив представників бізнесу, що Митниця ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці  Крим та м. Севастополі  є відкритою суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності і буде продовжувати здійснювати заходи, спрямовані на забезпечення сприятливих і комфортних умов для зовнішньоекономічної діяльності підприємств.

Нагадуємо, що з 01.06.2019  року на території України розпочалась  операція «Бастіон», метою якої є оптимізації роботи підрозділів ДФС у напрямі попередження, виявлення та припинення порушень законодавства України з питань державної митної справи, виявлення кримінальних правопорушень у митній та податковій сферах, встановлення механізмів та схем порушень фізичними та юридичними особами вимог чинного законодавства, попередження та припинення незаконного переміщення товарів через митний кордон України, ухилення від сплати податків при реалізації товарів, ввезених на митну територію України з порушенням чинного законодавства, організації та проведення перевірок суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності, встановлення фінансових операцій які пов’язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансування тероризму.

 За матеріалами Митниці ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі