Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Від порушників обігу готівки бюджет отримав мільйон гривень

15.04.2019 -

За І квартал цього року спеціалісти управління аудиту Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели 76 фактичних перевірок суб'єктів господарювання, котрі проводяться розрахункові операції у сфері торгівлі та послуг.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року кількість таких ревізій зменшилася на 57 або майже удвічі.

У 100 відс. проведених перевірок фіскали встановили порушення порядку ведення касових операцій та застосування реєстраторів розрахункових операцій. До суб’єктів господарювання – порушників застосовано 3,1 млн. грн. фінансових санкцій.

Наразі зазначені донарахування узгоджено майже в повному обсязі. Третина застосованих санкцій, а це – понад 1 млн. грн., вже надійшла до бюджету.

Довідково: В Електронному кабінеті, який розміщено на веб-порталі ДФС, покупці можуть перевірити наявність електронної копії отриманого фіскального чека в інформаційних базах ДФС. Відсутність такої копії може свідчити про недотримання суб’єктом господарювання вимог чинного законодавства.

Якщо отриманий у паперовому вигляді фіскальний чек відсутній в інформаційних базах, споживачі можуть надіслати звернення до Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі для вжиття відповідних заходів реагування та припинення порушень вимог чинного законодавства за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 75 або на електронну скриньку ks.zagvid@sfs.gov.ua