Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Затримано громадянина України з військовим жетоном «ВМФ РОССИИ»

14.03.2019

Учора, приблизно з 19-00 по 19-30 пішки, зі сторони вільної економічної зони «Крим» (далі ВЕЗ «Крим»), у напрямку до материкової частини України через КПВВ «Каланчак», направлявся громадянин України, який був вдягнутий у військову форму невстановленого типу без знак відмінності та мав дуже знервований вигляд.

Працівниками прикордонної служби було з’ясовано, що відмітки про перетин кордону в паспорті свідчили про протиправне його переміщення з території Російської Федерації у ВЕЗ «Крим», відповідно до чого було  складено відповідний адміністративний протокол.

Під час здійснення відповідних митних формальностей, чоловіку було запропоновано заповнити митну декларацію для письмового декларування товарів, що переміщуються через митний кордон України. Однак, він відмовився від цієї вимоги, пояснюючи, що валютних цінностей з собою не переміщує і будь яких речей, крім власного одягу з собою не має.

 В той же час було помічено, що його права штанина була неохайно заправлена в чобіт і на запитання, чи не переміщує він що не будь в ній, громадянин з роздратуванням та зухвалістю самостійно зняв взуття, в якому було виявлено військовий жетон з маркуванням «ВМФ РОССИИ Р-3067».

В рамках взаємодії, про цю знахідку негайно було повідомлено оперуповноваженому УКР головного управління СБУ в АР Крим з місцем дислокації у м. Херсон, що знаходився у місці розташування співробітників СБУ на КПВВ «Каланчак». Громадянина України із зони митного контролю було передано співробітникам правоохоронних органів з метою подальших процесуальних дій.

Фотоматеріали по темі

/
  • Затримано громадянина України з  військовим жетоном «МВФ РОССИИ»