Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Початок держслужби розпочинається з присяги

13.03.2019 -

Сьогодні в Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі урочисто склали Присягу державного службовця фіскали – переможці конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В». Серед них:

Черниш Руслана Вадимівна, яку призначено на посаду старшого державного ревізора-інспектора відділу супроводження судових спорів з інших питань юридичного управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі;

Кирпаньова Людмила Володимирівна, яку призначено на посаду старшого державного інспектора відділу організації документування і роботи з документами відокремлених управлінь управління організації роботи Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

У присутності начальника Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, керівників структурних підрозділів, на посади в яких призначено вищевказаних осіб, та начальника управління по роботі з персоналом Олесі Кривенко, фіскали-початківці виголосили Присягу державного службовця та скріпили її текст власним підписом. Відтепер підписаний текст Присяги державного службовця зберігатиметься в особових справах новопризначених спеціалістів, а запис про її прийняття буде внесено до трудових книжок.

З метою якнайшвидшого здобуття професійних знань та практичних навичок для виконання обов’язків на займаних посадах, мінімізації процесу адаптації до умов роботи в органах ДФС та розкриття особистого потенціалу, за молодими співробітниками закріпили наставників, досвідчених фахівців з відділів, на посаду в які їх призначено.

Тож вітаємо колег із призначенням на посади та бажаємо успіхів на професійній ниві під час виконання посадових обов'язків.

 https://www.facebook.com/sfs.kherson/

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Початок держслужби розпочинається з присяги