Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Як херсонські «заощадливі» аграрії купують паливо про запас

12.02.2019 -

Це встановили спеціалісти управління податків і зборів з юридичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі під час проведення камеральних перевірок господарських операцій херсонських аграріїв.

Аналіз проведених перевірок виявився доволі цікавим. Окремі сільськогосптоваровиробники у  10 і більше разів збільшили обсяги придбання  пально - мастильних матеріалів за  відсутності збільшення вартості виробничих потужностей або земельних ділянок.

Цікавим став «досвід» новокаховського фермера, який у 2018 році накупив палива - аж на  520 тис. грн. або у 200 разів більше ніж торік. При цьому послуги по збору та перевезенню врожаю надавали інші суб’єкти господарювання,  новий транспорт не придбавався та й розміри обробляємих сільгоспугідь залишилися без змін. Та й результати роботи виявилися «невтішними», до бюджету сплачено - всього 0,2 тис. гривень!

Тож аби уникнути не запланованих перевірок, не слід вдаватися до маніпулювання показниками податкової звітності та формувати витратну частину обліку лише на папері. При проведенні перевірок, у разі виявлення  фактів завищення норм використання палива не в господарській діяльності платника, буде донараховано податкові зобов’язання та застосовано штрафні санкції.

Аби від основного національного багатства - землі мали зиск не лише її власники - чи орендарі, а й кошики територіальних громад Херсонщини, не треба вдаватися до хитрощів із оподаткуванням господарської діяльності.

 Перевірки тривають.