Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Колектив фіскалів – юристів поповнив новий держслужбовець

08.02.2019 -

Щойно у колективі фіскального відомства області відбулося урочисте виголошення Присяги державного службовця.

Молодий фахівець – Веремєєв Андрій Юрійович, відсьогодні призначений на посаду старшого державного ревізора-інспектора відділу супроводження судових спорів за результатами проведених перевірок юридичного управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з встановленням випробування строком три місяці, публічно склав Присягу державного службовця, як того вимагають норми ст. 36 Закону України «Про державну службу».

У присутності начальника фіскального відомства області Ігоря Клима, працівників структурного підрозділу, на посаду в якому його призначено, та керівника служби управління персоналом, державний службовець присягнув вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

З метою якнайшвидшого здобуття професійних знань та практичних навичок для виконання обов’язків на займаній посаді, мінімізації процесу адаптації до умов роботи в органах ДФС та розкриття особистого потенціалу, за молодим співробітником закріпили наставника, досвідченого фахівця – головного державного ревізора-інспектора відділу супроводження судових спорів за результатами проведених перевірок юридичного управління Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Наталю Козлову.

Підписаний молодим фахівцем текст Присяги буде долучений до його особової справи, а інформація про її прийняття внесена до трудової книжки.

Тож вітаємо колегу із призначенням на посаду та бажаємо наснаги у роботі й професійних здобутків у справі служіння народу.

Фотоматеріали по темі

/
  • Колектив фіскалів – юристів поповнив новий держслужбовець