Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскали Херсонщини вивчали нововведення в законодавстві

14.01.2019 -

Днями у залі засідань Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі зібралися працівники відомства аби поповнити свої професійні знання та навички.

Присутні на навчанні детально вивчили основні положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2019 рік», дізналися про розміри доходів і видатків та мінімальних соціальних гарантій.

Окремим блоком фахівці установи ознайомилися зі змінами, внесеними до Податкового кодексу України. Зокрема, щодо новацій в адмініструванні та справлянні туристичного збору, механізму визначення збору, запровадження нових термінів та адміністративної відповідальності, як для платників збору, так і для податкових агентів.

Виступаючі звернули увагу колег на збільшення строків оскарження актів перевірок, податкових повідомлень – рішень.

Також, спеціалістів відомства детально проінформували про порядок проведення кампанії «Декларування – 2019». Окрему увагу на навчанні приділили розгляду випадків, коли виникає обов’язок громадянина щодо подання декларації.

Не менш важливим стало нагадування про необхідність дотримання Правил етичної поведінки та запобігання корупції в органах ДФС, затверджених наказом ДФС України від 01.12.2016 № 979, вимог антикорупційного законодавства та відповідальність за їх порушення.

Навчання відбулося у діловій невимушеній атмосфері. Саме такий формат ділового спілкування дозволяє працівникам фіскальної служби поглиблювати свої знання та застосовувати їх у своїй практичній діяльності.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали Херсонщини вивчали нововведення в законодавстві