Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Фіскали області привітали нових колег - державних службовців

10.01.2019 -

Сьогодні, в Головному управлінні ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі урочисто склали Присягу державного службовця фіскали – переможці за результатами конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «В».

Баранову Ірину Вікторівну призначено на посаду головного державного ревізора - інспектора відділу контролю за виробництвом та обігом спирту, спиртовмісної продукції, алкогольних напоїв і тютюнових виробів управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Борисенка Олександра Олександровича призначено на посаду головного державного ревізора - інспектора та Рубана Ігоря Сергійовича – на посаду старшого державного ревізора - інспектора відділу організації стягнення та роботи з безхазяйним майном, погашення боргу з фізичних осіб та заборгованості з ЄСВ управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Новопризначені державні службовці присягнули вірно служити українському народові, дотримуватися Конституції і законів України та втілювати їх у життя, поважати й охороняти права, свободи і законні інтереси громадян і з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.

Підписаний новими фахівцями текст Присяги буде долучений до особових справ, а інформація про їх прийняття – внесена до трудових книжок працівників.

Вітаємо колег-початківців з призначенням на посаду та щиро бажаємо ентузіазму та оптимізму при виконанні посадових обов'язків, успіхів на професійній ниві.

 

Фотоматеріали по темі

/
  • Фіскали області привітали нових колег - державних службовців