Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З 7 листопада діє новий Порядок надання довідки про відсутність заборгованості

08.11.2018 -

Головне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що з 07.11.2018 набирає чинності новий Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Порядок), який затверджено наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2018 №733.

Зазначений Порядок визначає механізм надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Довідка).

Для отримання такої довідки платник подає заяву про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи (далі – Заява), форма якої наведена у додатку 2 до Порядку. Заява подається на вибір платника у паперовій або електронній формі.

Довідка або відмова у наданні Довідки готуються уповноваженим органом протягом п’яти робочих днів з дня, наступного за днем отримання Заяви органом, до якого її було подано. Довідка надається платнику безоплатно.

При видачі довідки підлягає перевірці наявність або відсутнійсть податкового боргу, недоїмки зі сплати єдиного внеску, іншої заборгованості з платежів (включаючи розстрочені,  відстрочені, реструктуризовані). Тобто всі платежі, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.

Звертаємо увагу, Довідку у паперовій формі платник (його законний чи уповноважений представник) отримує безпосередньо в органі, до якого було подано Заяву.

Довідку в електронній формі платник отримує у приватній частині електронного кабінету з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».