Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

З кожного «фіскального» рейду - по 8 легальних підприємців

11.10.2018 -

Приємно здивував спеціалістів управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повторний рейд із легалізації підприємницької діяльності та найманої праці на території ринку ТОВ "БВФ "НЕЖДАННА" Олешківського району.

Цього разу 8 суб’єктів господарювання, які під час проведення серпневої перевірки були зачинені, офіційно зареєстрували власний бізнес та почали легально здійснювати свою діяльність на ринку.

Однак, під час подальшої перевірки ринку ТОВ "БВФ "НЕЖДАННА" ще на 4 господарських одиницях працювали наймані працівники без документів про їх офіційне працевлаштування. Загалом фіскали області перевірили 15 торгових місць, які здійснювали підприємницьку діяльність на території ринку. На одного підприємця складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною І статті 164 КУпАП (ведення  господарської діяльності без державної реєстрації), який направлено до Херсонського міського суду Херсонської області.

Інформація щодо порушень законодавства в частині використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин буде направлена до Головного управління Держпраці в Херсонській області. Перевірки тривають.

Наразі зусилля спеціалістів фіскальної служби області направлені на виховання у підприємців Херсонщини податкової дисципліни: виплачувати законодавчо встановлену заробітну плату та вчасно сплачувати податки.