Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Легалізація трудових відносин: з 05 жовтня 2018 року затверджено спільний графік проведення перевірок

04.10.2018 -

З метою посилення контролю за дотриманням чинного законодавства про працю у сфері зайнятості 05 вересня 2018 року, на засіданні Кабінету Міністрів України, ухвалено розпорядження № 649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яке передбачає проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

До 05 жовтня 2018 року  проводиться інформаційно-роз’яснювальна компанія про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.

Починаючи з 05 жовтня 2018 року, відповідно затвердженого спільного графіку перевірок спеціалісти Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі прийматимуть участь у комплексних заходах, спрямованих на детінізацію зайнятості доходів населення на Херсонщині.

Роботодавці Херсонщини!  Підприємства, установи, організації та громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати мають дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм чинного законодавства щодо виплати заробітної плати.

https://www.facebook.com/sfs.kherson/