Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Своєчасна сплата ЄСВ гарантує херсонцям соціальний захист

14.09.2018 -

Завдяки постійній цілеспрямованій роботі спеціалістів управління погашення боргу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі з роботодавцями та підприємцями регіону своєчасна сплата єдиного соціального внеску стає першочерговим критерієм зразкового ведення підприємницької діяльності.

Для кожного мешканця Херсонщини сплата єдиного соціального внеску гарантує право на соціальний захист. Зокрема, херсонці мають можливість отримувати захищені соціальні гарантії для кожного на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань, гідне пенсійне забезпечення та інші виплати.

Станом на 01.09.2018 суб’єкти господарювання нашої області заборгували майже 108 млн. грн. єдиного соціального внеску. Така несвідома позиція до соціальної політики держави платників податків - юридичних осіб, які заборгували 60,4 млн. грн. ЄСВ та підприємці - фізичних осіб, які мають перерахувати 47,6 млн. грн. ЄСВ ставить під сумнів гарантовані соціальні та пенсійні виплати.

Боржникам ЄСВ потрібно вчасно виконати свій конституційний обов’язок - здійснити належні розрахунки по сплаті ЄСВ до бюджету, аби уникнути застосування заходів стягнення боргу ЄСВ, який не має строку давності щодо нарахування, застосування та стягнення сум недоїмки, штрафів та нарахованої пені. Це гарантує всім роботодавцям та найманим працівникам гідне пенсійне забезпечення та соціальні виплати передбачені чинним законодавством.