Територіальні органи ДФС
у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Добробут херсонців залежить від сплати ЄСВ

14.09.2018 -

Такою була головна тема семінару щодо справляння єдиного соціального внеску, який зібрав вчора чимало підприємців та бухгалтерів Херсонщини. Традиційно фахівці Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі провели захід у приміщенні Дніпровської районної у м. Херсоні ради.

Учасники заходу мали можливість почути, що звітувати з ЄСВ за серпень  необхідно за оновленими формами, а складати звітність - відповідно до нового Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Строки сплати ЄСВ залишилися незмінними. За нехтування ними до порушників застосовуються фінансові санкції. Строк давності щодо стягнення сум недоїмки з ЄСВ, штрафів та нарахованої пені не застосовується.

Не менш цікавим був огляд новозмін, зокрема, щодо отримання податкової знижки за оплату освітніх послуг, наданих дитячими садочками та школами; експериментального проекту  у сфері реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмно-технічних комплексів – системою «Електронний чек»; можливостей  сервісу ДФС «Електронний кабінет».

Також фіскали наголосили, що з 11.09.2018 для зарахування податкових платежів діють лише нові рахунки, а рахунки для сплати ЄСВ не змінились.

Завершився семінар наданням відповідей та практичних порад із питань практичного застосування норм податкового законодавства.

Наступний безкоштовний семінар з питань останніх змін в оподаткуванні суб’єктів господарювання відбудеться 25 вересня 2018 року о 10 год. за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 166, актова зала Дніпровської районної у м. Херсоні ради. За інформацією щодо участі у семінарі звертайтеся за телефонами 42-76-20 та 42-76-15.

Фотоматеріали по темі

/
  • Добробут херсонців залежить від сплати ЄСВ